Reference

Ohlasy spokojených klientů

David Rašovský

U Radima jsem našel spoustu dobrých rad o takový "návod" na to, jak vyřešit svou životní situaci. Každá konzultace s ním mi trochu pootevřela oči a ukázala, v čem tkví můj problém a co mám v životě dělat jinak. V podstatě takové léčení způsobem "sebepoznání", což se mi líbí... 

Michaela Halasová

Milý Radime, tvé semináře mi pomohly velmi. Ustála jsem díky nim nelehké situace, které v minulých týdnech nastaly v naší rodině. Tvá práce s lidmi je úžasná, přeji Ti, abys i dál dodával lidem energii tak, jako si ji dodal mě:) Až se situace v rodině trochu uklidní, ještě bych kontaktovala... Přeji Ti krásný večer:) 

Dagmarka a Kristinka

Spolehlivá navigace. Radim vám zkrátí trasu, vyhnete se slepým uličkám, naučí vás neplýtvat palivem a třeba se cestou stane jedním ze vašich nejoblíbenějších průvodců po galaxii, milí přátelé. 

Děkuji, Ráďo :)

Aniela Chudzik

Po speciálním cviku "želva" z čchi-kungu na posledním workshopu přestaly mě bolet záda! A to mě bolely již několik let, v těhotenství se to zhoršilo a po porodu, když jsem vstala z postele, nemohla jsem se ani narovnat a nohy jsem táhla za sebou. K tomu nyní nosím ditě v šátku a po každém výletu jsem umírala bolesti. Blokovaný záda od kříže až po paty. Byla jsem překvapená, jak takový jednoduchý cvik zabral. Záda prostě po pár dnech přestaly bolet. A i celkově cítím, že se ve mě něco změnilo energeticky i psychicky. Něco takového se mi ještě nestalo a přeji každému, aby zažil svoji vnitřní sílu. :)

Anděla

Ahoj Rád´o!

Díky moc za draka, je to úplně skvělý cvičení. Drak je nyní pro mě úplně nejpodstatnější a nejsilnější cvičeni. Občas mám po cvičeni takový pocit čiré radosti a všemu se směju. Manžel třeba nedávno pořád nadával a já se přesto nemohla přestat smát...

Děkuji a objímám