Workshop U Radima II. Zobrazit větší

Pouze online

Workshop U Radima II.-Energie Ducha a orgány

Workshop U Radima II. : rok 2017, cesta Ducha, taoistické tajemství orgánů, energie změny...

Více informací

100 ks

150,00 Kč s DPH

Více informací

Workshop U Radima II. - tématem bylo navázání na WS I. , týkající se 3 pilířů naší existence,Těla-Duše-Ducha, jak je uvést do harmonie a souladu, abychom se mohli aktivně zabývat tím, co je propojuje. Naším Vědomím. Jak to vše souvisí s rokem 2017? Co ovlivňuje sílu našeho Ducha? Jaká je cesta energie Ducha tělem a jak to souvisí s našimi orgány? Rozhoduje se o na našem postoji ještě předtím, že postoj zaujmeme? Můžeme aktivně posilovat sílu našeho ducha i ovlivňovat naše reakce na životní změny? Jak s tím vším souvisí náš stres? A mnoho dalšího jste se mohli dozvědět na Workshopu U Radima II............... 

Tyto e-knihy jsou poskytovány za dobrovolně stanovený příspěvek/dar, vždy v časově omezeném období po skončení workshopu, pro jeho účastníky a klienty Centra duševního zdraví. Poté jsou převedeny na placenou verzi.

Experimentální způsob prodeje : dobrovolný příspěvek v podstatě vyjadřuje hodnotu, jaký přínos má pro vás konkrétně tato publikace měla a současně ji činí přístupnou absolutně všem, kteří ji právě potřebují( Fio banka 260 028 4034 / 2010 )

Autor děkuje za jakoukoli zpětnou vazbu, za vaše názory i podněty, které mi jistě pomohou se nadále zlepšovat :)