Pouze online

Ozdravení jater, žlučníku, očí a zlepšení koncentrace

Ozdravení jater, žlučníku, očí a zlepšení koncentrace. Tato interaktivní e-publikace v sobě synergicky propojuje hodnotný text, obrázky, hudbu i video. 

Více informací

114 ks

250,00 Kč s DPH

Více informací

 Prostřednictvím této e-knihy s vámi autor vstupuje do komunikace, jakou klasická kniha přinést nemůže. A protože cenou za tento e-book je zcela dobrovolný příspěvek, určený na další tvorbu, není důvod, proč se prostě nezkusit uvést do rovnováhy " tak trochu jinak" . Toto dílo obsahuje různé roviny pohledů na nemoci jater i odpovídající přístupy k napravení stavu. Každý si tak může vybrat přístup, který s ním nejvíce "rezonuje", např. pohled psychosomatické medicíny, pohled čínské medicíny a pohled duchovního léčení. Obsahuje rovněž speciální cviky z čínské medicíny, která velmi silně a rychle uvádějí v soulad struktury zdraví.A mnoho dalšího...

Tyto e-knihy jsou poskytovány za dobrovolně stanovený příspěvek/dar, vždy v časově omezeném období po skončení workshopu, pro jeho účastníky a klienty Centra duševního zdraví. Poté jsou převedeny na placenou verzi.

Do vytváření volně šiřitelných e-produktů, videí, nahrávek a pod.,je investován
nejen záměr být ku prospěchu celku, ale i mnoho času, energie a finanční
prostředky.
Budu rád, pokud oceníte mou snahu a podpoříte další tvorbu dobrovolným
příspěvkem v jakémkoli rozsahu...
Příspěvky můžete zasílat na účet 260 028 4034 / 2010 (Fio banka)